The Basic Principles Of עור יבשהאם לדעתך רציונלי, לאור מה ששנינו אמרנו הרגע, לקבוע הפוך? שאתה מאמין באמיתות אבסולוטיות ואני ברלטויביזם? מדוע לא? אם אין רציונליות אבסולוטית, מדוע נכון להאמין לאור דבריך שאתה, למשל, לא מאמין שקיימת רציונליות אבסולוטית?

מאכלי חגים מתכוני מרקים מתכונים לבשר ועוף מתכוני דגים מתכוני פסטה מתכונים עם סילאן מתכוני תוספות מתכוני סלטים מתכוני לחם ומאפים מתכונים לעוגיות מתכונים לעוגות בחושות מתכונים לקינוחים צמחונות וטבעונות מתכוני בריאות ודיאטה מתכונים מכל העדות מתכונים לילדים מתכונים בכמה דקות

כמובן שכל זה לא אומר שאפשר ליישב פונדמנטליזם או דוגמטיזם עם הנאורות.

"כבר כתבתי לך שלהערכתי האינטואיציות שלנו מתפתחות כתוצאה מהשפעות סביבתיות ולכן האינטואיציה אינה יכולה להיות קנה מידה אמין לשפיטת מערכות לוגיות."

מכת הכופרים והמינים היא כמו מכת צפרדע שככל שהכו אותם התרבו הרבה יותר, ולכן עדיף להתעלם מהם, הם זניחים באוכלוסייה והתעלמות מהם היא היעילה ביותר.

זו תגובה ראשונה סבירה ואף טובה, אך במחשבה שנייה רוב בני האדם מסכימים שיש דרכי חשיבה נכונות ויש דרכי חשיבה בלתי נכונות. אי אפשר ממש להוכיח את זה, אפשר רק להצביע על דוגמאות (כגון טיעונים לוגיים) וכך לשכנע את עצמנו שאכן יש לנו איזה סט של אינטואיציות בסיסיות שעל בסיסן אנו שופטים אם דרך חשיבה היא נכונה או לא נכונה; ושאלו הן למעשה האינטואיציות של הלוגיקה הקלאסית.

תודה, אך כבר יש לי בלוג משלי ("ישראל חילונית"), וגם בו איני מספיק לכתוב. יהיה לי לבושה לא-לכתוב גם בבלוג נוסף.

יש כמה שכבות של רלטיביזם. במובן העמוק, הפוסט-מודרני, הכופר בקיומה של אמת - התורה של הסופיסטים של פרוטגורס היתה רלטיביסטית, בעוד התורה של ההוגים מידע נוסף ההומניסטים שמנית היתה אבסולוטיסית.

הסיפור עם ויטמין סי בקוסמטיקה הוא לא סיפור מובן מאליו. הוא אנטיאוקסידנט מדהים,…

כיוון שאתה עוסק בדברים חשובים ומתבטא בצורה רהוטה וברורה, אשמח אם תתרום לאתר שלי מאמרים שיציגו את דעותיך במלואן.

מוצרי ניקוי לפנים,קרם לחות לפנים,מסכות לטיפוח עור הפנים

ממליצה בחום, בעיקר למי שיש לה אירוע חשוב ובא לה להיראות טוב, או בכלל לשיפור ההרגשה. זה קסם.

לא. העובדה שגדל הוכיח שלא ניתן להוכיח שתאוריות מתמטיות סבוכות הן עקביות משמעה שאנחנו לא יכולים לדעת אם ההנחות שלהן הן *עקביות*.

הרלטביסטים אינם מאמינים בקיומו של ריבון שמסוגל להכתיב 'אמיתות' אבסולוטיות ולשיטתם כל אדם הוא ריבון לעצמו וחובתו להגדיר אמונות, אידיאלים, ערכים ואמות מידה שיאפשרו לו לתפקד כאדם אוטונומי שאחראי למעשיו ומחדליו. פסילת ריבונותו של האל והעדפת ריבונותו של האדם הולידה בתקופת הרנסנס את ההומניזם הליברלי[ה] ששלל את קיומה של ה'אמת' המוחלטת, האחת והיחידה והעניק לכל אדם את הזכות לדבוק ב'אמת' פרטית משלו ובאמות המידה שהוא קובע לעצמו. האל, האמת המוחלטת, המוסר האלוהי ודרך הישר האחת והיחידה פינו את מקומם לאדם, לאמיתות רבות ושונות, למוסר האנושי וללגיטימיות האפריורית של כל האמונות והדעות. בהיעדר סמכות עליונה ואמות מידה אבסולוטיות, ההומניסט הליברלי אינו מסוגל לקבוע מי 'צודק' ומי 'טועה' ולכן עליו לאמץ את עקרונות הפלורליזם[ו] להעניק שוויון זכויות, חופש מחשבה וחופש ביטוי לכל אדם בחברה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *